לינה בגאורגיה

טיול בגאורגיה עם ילדים דורש תכנון שונה וחשיבה על פרטים נוספים לעומת טיול רגיל בגאורגיה. ריכזנו עבורכם מידע בנוגע ללינה בגאורגיה עם ילדים שיעזור לכם לבחור את מקום הלינה הכי טוב עבורכם.

מתקנים במלונות בגאורגיה

כשאתם בוחרים את מקומות הלינה בגאורגיה חשוב לשים לב לעובדה שבהרבה מאוד בתי מלון אין מעליות! הדבר חשוב מאוד במיוחד אם אתם מתניידים עם עגלות וככל הנראה אם אתם מטיילים עם ילדים יש לכם גם לא מעט ציוד 😉

לפני שאתם מזמינים מלון תוודאו שיש בו מעלית ע״י פניה למלון ואל תסתמכו על תמונות או פירוט באתרי ההזמנות השונים- הוא לא תמיד מעודכן!

פרטים נוספים שכדאי לבדוק שיוכלו לשפר משמעותית את החוויה שלכם במלון ובטיול בגאורגיה באופן כללי:

  • האם יש בחדר אמבטיה או דוש? שימו לב שיכולים להיות במלון חדרים מסוגים שונים באותה הקטגוריה- תבקשו מהמלון חדר עם מתקנים שמתאימים לכם ולילדים שלכם.
  • האם יש בחדר קומקום להרתחת מים? במקרה שאתם צריכים לדאוג לסטליזציה של בקבוקים ו/או הכנה של תמ״ל עבור ילדיכם- קומקום בחדר יקל עליכם בהרבה.
  • כדאי לבחור חדר מרווח שיהיה בו מקום לילדים לזחול או ללכת ולשחק. רוב החדרים הסטנדרטיים קטנים מאוד לכן אנו ממליצים לוודא עם המלון ואולי לבחור בחדר משודרג.
  • מומלץ לבדוק האם המלון מספק אוכל לתינוקות כמו מחית פירות/ ירקות או מנות ילדים מותאמות במהלך ארוחות הבוקר או הערב.
  • חימום/מזגן – חשוב לקחת בחשבון שבהרים בגאורגיה ברוב בתי המלון אין מיזוג אבל יש חימום
  • ליתר בטחון תבדקו אם המלון מציע שירות בקבלה 24/7 ככה תהיו רגועים שתמיד תקבלו מענה בכל מצב אם יהיו הפתעות. בטיול עם ילדים יש סיכוי גבוה יותר לפתעות 🙂

מיקום המלון בגאורגיה

מלבד סוג החדר או המלון חשוב לבדוק את המיקום של המלון! כולנו רוצים להיות במקום הכי מרכזי ויפה אבל חשוב לקחת בחשבון שמקום מרכזי יכול להיות גם מאוד רועש בכל שעות היום והלילה! חשוב לברר אם יש מקומות בילוי ליד המלון או אולי בתוכו. אתם יכולים להשתמש ב google street view כדי לבדוק את הסביבה של המלון. אם בכל זאת החלטתם להיות במרכז כדאי לבדוק עם המלון אם החלונות אטומים לרעש או אם אפשר לבחור בחדרים הפונים לכיוונים בהם יש פחות רעש או בקומה גבוהה.

 

מלונות מומלצים בטביליסי עם ילדים

 Ibis Style Tbilisi Center

Sheraton Grand Tbilisi

Ambassadori Tbilisi

Holiday Inn

 Astoria Tbilisi

 

למידע נוסף אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס משמאל או להתקשר אלינו או להצטרף לקבוצה שלנו בפייסבוק.